نون و القلم این پویش رو راه انداخته و خواسته که هر کسی بلاگ هایی که دارای دو ویژگی زیر هستند رو معرفی کنه تا دیگرن هم بهره ببرند.

1_ محتوای با کیفیت در مطالب و پاسخگویی به نظرات

2_ تاثیرگذاری بر روی مخاطبان.

و این توضیح رو برای این دو تا ویژگی نوشته: بحث محتوای نافذ و با کیفیت به تنهایی کافی نیست. مثلا اینکه کسی از یه کتاب خیلی خوب مطلبی رو کپی بکنه بعد در مقام پاسخگویی ضعیف عمل کنه. اون محتوا رو هم هدر داده. برای همین مسئله تاثیر گزاری رو  به عنوان مولفه دوم مطرح کردم چون در مولفه دوم بحث پاسخگویی و تعامل درست با مخاطب هم از مومات میشه. یعنی اخلاق شما و منش شما نمود پیدا میکنه.

راستش من بیشتر از سه چهار تا بلاگ رو به صورت همزمان پیگیر نیستم چون هنوز ارتباط حقیقی توی سبک زندگیم فعال تره و این مسئله درباره تلفن همراه و سایر شبکه های مجازی هم صادقه

هر بار دو سه تا بودن بعد که یکی تعطیل کرد جایگزین براش پیدا میشد اما جسته گریخته بلاگ هایی رو سر میزدم که گاهی تحت تاثیر یا مطالب یا نظرات یا معرفی بلاگ قرار می گرفتم
مثلا بلاگی رو دنبال می کردم که تقریبا فقط عکس صلوات پست می کرد اما بهونه بود تا توضیح معرفی بلاگ رو بخونم و روحم به قولی تازه میشد
با این حال 8 تا بلاگ رو می نویسم به جهت حق رفاقت درخواست کننده

1- از لب هات خوشم اومد، لب هات مهره ای گم شده در شطرنج الهیه، خودش ان معرفی رو انتخاب کرده
2- بیشتر از لب هات، من ساده رو دوست داشتم، لب هات رو هم از بلاگ اون پیدا کردم، من ساده بعد از او طوری زدنگی کرد که ماه بعد از سپیده و آدم  برفی در فردا،
اولی بیشتر احساسی بود اما دومی اجتماعی و ی رو در لایه های احساس هم می پیچید
3- آفتاب هشتم شاید اولین بلاگیه که مطالبش رو دنبال می کردم، اشتراکاتی که در مطالبش با احساسات روزمره ام باعثش بود. شاید به دلیل پیوند مطالبش با آفتاب هشتم بود یا شاید هم چون بیشتر اتفاق می افتاد حس روزمره ای رو که می خواستم بنویسم ایشون نوشته بود، برای همین دنبال می کردم مثل آخرین مطلب منتشره شون.
4- شهادت هم جزو اولین هاییه که دنبال کردم اسمش دچاره و وبلاگ جدیدش فیشنگار. اون رو به خاطر مطالبش دنبال نکردم به خاطر آشنایی مختصری که پیدا شده بود. اصولا به وبلاگ هایی که نظرهای زیادی توشونه سر نمی زنم اما ایشون قبل معروفیت حق رفاقت ایجاد کرد :)
از بلاگ من ساده و فیش نگار برخی دنبال شدن اما یادم نیست
5- ویروس رو خودم پیدا کردم، چطور یادم نیست اما برای نوشتن مطالبش وقت می گذاشت با حوصله توضیح می داد و تعامل خیلی خوبی توی نظرات داشت. مدتی رفت بعد هم نویسنده اضافه کرد و باعث شد کمتر سر بزنم اما مطالبش با اینکه مرتبط با دانسته های نبود و توی حوزه امنیت و ضد امنیت رایانه ای بود به خاطر توضیح خوبش و تعامل بعد از اون دنبال می کردم.
6- نون والقلم رو از بلاگ دچار یافتم.  نظراتش باعث شد به بلاگش سر بزنم. بعدا دیدم مطالب خوبی هم داره و اگه زمانی خواستم تفکر کنم یه  سر به بلاگش بزنم. (ناگفته نمونه از بلاگ دچار به بلاگ های زیادی سر زدم اما ظرفیتم برای پیگیری مطالب بیشتر از 4 بلاگ نیست)
7- هنرنامه رو تابلو های نقاشی و آهنگ همراه پستش می ذاشت. و ارتباط خوب این دو تا با تیر و مطلب باعث می شد رضایتمندی بیشتری از مطلب به دست بیاد.
8- آقای ظرافتی نگات ظریفی از روش های مدیریت مجموعه رو می نوشت و توجه به نکاتش خیلی می تونه توی موفق بودن مجموعه ها کمک کنه.

بلاگ های دیگه هم بودن مثل شعلگی، رگ پنهان و. که یا الان نیستن و یا حضور ذهن ندارم.

راستش نمی دونم از کی دعوت کنم آشنا مثل ئچار و نون و القلم که نوشتن باقی هم نیستن
نتیجتا شما مخاطب گرامی که می بینی دعوتی :)))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کشاورزی نوین کیک توت فرنگی سایت مجله تفریحی | دانلود آهنگ ، مدل، تکنولوژی obbo گلبرگ یاس دستگاه وکس اپيلاسيون واردات مواد شیمیایی-ارائه خدمات آزمایشگاهی پونه طرح 乾淨而灑脫 دنیای صفرویک